.דברו איתנו!
08-9340415.

מלונות בוטיק במרכז

מלונות בוטיק במרכז הינו מונח הבא לתאר בתי מלון המתאפיינים בייחודיות, אינטימיות ומגע יוקרתי. משמעה של המילה "בוטיק" בצרפתית היא סחורה או שירות ייחודיים, המוצעים בכמות מוגבלת ובניחוח אישי, זאת בניגוד לסחורה הסטנדרטית, המוצעת בקונספט אחיד ומתועש. המונח אומץ בענף המלונאות לאפיון מלון ייחודי ואינטימי המציג אנטיתזה לבתי המלון של רשתות גדולות המציעות שירות סטנדרטי אחיד.

 

מלונות בקונספט זה החלו להופיע לראשונה בשלהי המאה ה-20, וניתן כיום למצוא מגוון רחב של מלונות בוטיק בארץ ובעולם, המציעים חוויית אירוח מפתיעה ואיכותית במיוחד. הנתונים הסטטיסטים מראים שמרבית מלונות בוטיק במרכז הארץ, בצפונה או בדרומה מופעלים באמצעות בעלים פרטיים שהינם מעורבים אישית בניהולם על מנת להבטיח חוויות אירוח בסטנדרטיים אחרים.

 

 מלונות בוטיק במרכז בניחוח ייחודי

"הפינה של מיכל" מתאפיין לרוב במספר פרמטרים המבדלים אותו מהמלונות הרגילים כגון מספר חדרים מועט בהשוואה לאחרים, תוך שימת דגש ייחודי על עיצוב פנים סביב נושא מובהק. לעתים קרובות ממוקם המלון בתוך מבנה היסטורי משומר להוספת נופך ייחודי לאווירה האופפת את המלון.

 

מלון בוטיק במרכז מתאפיין גם ביחס אישי ותשומת לב גבוהה מצד צוות המלון אל האורחים וצרכיהם, כשהשילוב שבין עיצוב אדריכלי אסתטי מובחן ומהוקצע יחד עם שירות אישי בסטנדרטים אחרים מספק לאורחים חוויה ייחודית, מעניינת ובלתי נשכחת. אחד מאותם מלונות בוטיק במרכז הנחשב לפנינת חן אמיתית הוא "הפינה של מיכל", המשלב בין הקונספט של מלון בוטיק לבין צימרים במרכז לזוגות ומשפחות המעוניינים באירוח בניחוח ייחודי ומפנק.

 

אירוח בסגנון אירופאי קלאסי בנופך הכפרי וקסום אחד היתרונות המשמעותיים בבחירת נופש באחד מאותם מלונות בוטיק במרכז כגון מלונות ברחובות, יבנה או כל יישוב אחר במרכז נעוץ בעובדת הנגישות של המקומות הללו אל המטרופולין והערים המרכזיות המציעות שלל אטרקציות ואפשרויות מגוונות לבילוי.

 

"הפינה של מיכל" שוכנת במושבה הציורית מזכרת בתיה שמבחינה גיאוגרפית הינה כעשרים דקות נסיעה מתל אביב וירושלים, וכרבע שעה בלבד מנמל התעופה בן גוריון. המלון ממוקם בבית היסטורי עתיק ויפהפה ששופץ באופן המשמר את הנופך הייחודי והקסום האופף אותו, ומציע אירוח בסגנון אירופאי קלאסי של לינה וארוחת בוקר עשירה וכשרה לכלות וחתנים בליל כלולותיהם, זוגות, משפחות ואנשי עסקים.

 

חדרי האירוח נוחים ומעוצבים בנגיעות כפריות רומנטיות, והם מוצעים בגדלים שונים החל מחדר יחיד וכלה ביחידת אירוח הכוללת שני מפלסים. אז אם הנכם תרים אחר פינה שקטה ורגועה עם אירוח אישי בניחוח בוטיק- הגעתם אל המקום הנכון!

 

מלונות בוטיק במרכז | הפינה של מיכל

השאירו פרטיכם כאן וניצור עמכם קשר בהקדם!