.דברו איתנו!
08-9340415.

מתכננים חופשה משפחתית בארץ? כך תבחרו את המקום המושלם!

מתכננים חופשה משפחתית בארץ? עבור רבים מאיתנו מהווה החופשה המשפחתית את האור בקצה המנהרה, שכן היא מגיעה על פי רוב לאחר חודשים ארוכים של שגרת חיים מתישה ומזמנת עבורנו הזדמנות פז לזמן איכות עם הילדים וגיבוש התא המשפחתי המצומצם או המורחב.

 

עם זאת, כל הורה מנוסה יודע שהזמנת חבילת נופש משפחתית אינה מסתכמת בחיפוש, בחירת מקום והזמנה, מאחר ובמידה שלא מתכננים אותה, היא עלולה להפוך באחת מחוויה מופלאה לסיוט מתמשך, החל מנסיעה אינסופית ומתישה אל המלון השוכן במקום שכוח אל עם ילדים שסבלנותם כבר מזמן פקעה ועד לתרחיש שבו נאלצים ההורים לכתת רגלים במשך שעות בחיפושים נואשים אחר פעילויות ואטרקציות שאכן מתאימות לילדים.

 

להעדיף מלון השוכן במקום מרכזי ושאינו מצריך נסיעה ממושכת

 

מהפינה של מיכל, מלון בוטיק הממוקם במושבה הציורית מזכרת בתיה ונמנה ברשימת בתי המלון ששווה לבקר בהם, מציינים שבמהלך התכנון של חופשה משפחתית בארץ, ובפרט כשמדובר בחופשה עם פעוטות וילדים בגילאים הרכים, רצוי להעדיף מלון השוכן במקום מרכזי שמסביבו מרוכזים מגוון אטרקציות שונות ושאינו מצריך נסיעה ממושכת.

 

כמו כן, כדאי גם שלא לשכוח שפער הגילאים בין הילדים להורים עשוי לעתים להוביל לראיה מעט שונה של הדברים, ומה שנראה בעיננו כטריביאלי כמו ביקור באתרי תיירות, מורשת ותרבות מרכזיים או התפנקות במסעדת גורמה משובחת עם מאכלים לאניני טעם, כל אלו עלולים להותיר את הילדים אדישים, משועממים וחסרי עניין, היות וההעדפות שלהם שונות בקצת.

 

חופשה משפחתית בארץ: בלי צפיפות, רעש ותורים אינסופיים

 

כשמהרהרים על חופשה משפחתית בארץ עם ילדים, אצל רבים מאיתנו עולה האסוציאציה של מלון רשתי עם לובי עמוס לעייפה, בריכה הומה ותור ארוך שמשתרך לארוחת הבוקר. המלונות הרשתיים הגדולים מעניקים לעתים קרובות את התחושה שמדובר בסרט נע המלווה בצפיפות, רעש ותורים אינסופיים, ולא כל שכן כשהחופשה מתקיימת בעונות השיא.

 

מהפינה של מיכל מדגישים שכל אלו אינם תורמים, בלשון המעטה, להנאה שלנו מהחופשה שעליה חלמנו במשך חודשים ארוכים. עם זאת, כשהדבר נוגע לחופשה משפחתית, ניתן בהחלט לזכות בזמן איכות משפחתי מבלי לוותר על הנינוחות, השקט והשלווה, זאת במידה ומטיבים לבחור במלון בוטיק במרכז שידידותי גם לילדים ומעניק חוויה של חופשה איכותית, אינטימית ורגועה. חופשה נעימה!

 

חופשה משפחתית בארץ | הפינה של מיכל

השאירו פרטיכם כאן וניצור עמכם קשר בהקדם!