.דברו איתנו!
08-9340415.

חבילת התארגנות לחתן וכלה: חוויה מיוחדת עבור אירוע מיוחד

עלמות חן רבות נוהגות להשקיע מחשבה רבה ותכנון מוקפד בכל פרט ופרט הקשור להפקת האירוע הגדול והחשוב ביותר בחייהן: החתונה.

 

התכנון כולל בתוכו את הקונספט הייחודי שלפיו ייערך האירוע, אולם האירועים, הסגנון העיצובי וסוג הבד של שמלת כלה, כמו גם עיצוב השיער לחתונה, האיפור, צלם החתונה,הדי ג'יי, שיר הכניסה אל החופה, רשימת המוזמנים, התפריט הקולינרי ועוד רשימה ארוכה ומתמשכת של פרטים שעשויים להיות ההבדל שבין חתונה בנלית לחתונת השנה.

חבילת התארגנות לחתן ולכלה

אבל מה בנוגע למקום שניתן להתארגן בו לקראת החתונה? הפקת חתונה מלווה לרוב ברשימת הוצאות בלתי מבוטלת, לפיכך מתעוררת לעתים ההתלבטות לגבי חיוניותה ונחיצותה של חבילת התארגנות לחתן וכלה, שכן במקרים רבים נוטים להתייחס אליה כאל מעין "מותרות" והוצאה שניתן לחסוך בה. האמנם?

 

התארגנות לקראת האירוע הגדול במקום שקט ואינטימי ובאווירה נעימה ונינוחה

ניתן, אמנם, להתארגן לקראת החתונה בסלון הכלות, במספרה של מלון רשתי גדול ואפילו בבית, אולם הניסיון מלמד שחבילת התארגנות לחתן וכלה במקום שליו ואינטימי, כמו לדוגמה מלון בוטיק או בצימר הנמצא בסמוך לאולם אירועים, עשויה להעניק המון שקט נפשי ולהסיר את החשש להיתקע בפקקים בדרך אל האירוע, ובפרט כשמדובר בשעות הנחשבות לעמוסות ביותר מבחינת העומסים בכבישים.

 

כאמור, הפקת חתונה איננה דבר של מה בכך, ורבים נוהגים להתכונן אל היום הגדול במשך ימים רבים, תוך שהדבר מלווה בריצות רבות, ביקור במספר לא מבוטל של אולמות ו\או גני אירועים, התלבטות בין תפריטי מזון, תיאום בין אנשי מקצוע רבים, וככל שמתקרב המועד המיוחל מתגברת הריצה ומתרבים החששות והדאגות.

 

שדרוג החבילה: חדר ליל כלולות מקסים ויפיפה עם בקבוק יין והפתעה מתוקה

ממלון הבוטיק "הפינה של מיכל", השוכן במזכרת בתיה ומדורג על ידי אנשי המקצוע מתחומי התיירות והמלונאות כפנינה בוטיקית אמתית, מסבירים שדווקא בשעות הספורות שנותרו עד החתונה, נזקקים הזוגות שעומדים להינשא לפינה שקטה וקסומה, כזו השוכנת בסמוך למקום האירוע ומשרה אווירה רגועה ונעימה שמתלווה אליהם גם בכניסה אל הרגע המרגש.

 

חבילת התארגנות לחתן וכלה שמציעה הפינה של מיכל היא בדיוק הפתרון המושלם כדי להיוותר נינוחים ורגועים לקראת הרגע הגדול. חבילת ההתארגנות מאפשרת לבצע את כל ההכנות הנדרשות לפני החתונה, שכוללות, בין היתר, את הלבוש, השיער והאיפור, תוך כדי הנאה מהאווירה השלווה והפסטורלית השוררת במקום.

 

מומלץ לשדרג את החבילה וליהנות מחדר ליל כלולות מקסים ויפיפה, המקושט באווירה רומנטית וממתין לשובו של הזוג הטרי עם בקבוק יין מתנת הבית והפתעה מתוקה. למחרת יוכל הזוג הטרי להתפנק בארוחת בוקר ישראלית עשירה וטעימה, רגע לפני צאתו אל דרכו המשותפת.

 

השאירו פרטיכם כאן וניצור עמכם קשר בהקדם!