.דברו איתנו!
08-9340415.

בית מלון ברחובות


לעיר רחובות יש שם שלעיר מדעית וחכמה, אבל לא בדיוק של מרכז תיירותי שוקק וצירוף המילים מלון ברחובות או חופשה ברחובות עשויים להישמע מוזרים בתחילה.  אולם מקומות האירוח ברחובות וסביבתה נמצאים בתפוסה גבוהה רוב השנה, אז מה הם יודעים שאנחנו לא? מנהלי מלון הבוטיק "הפינה של מיכל" מספרים על הקסם המיוחד של אזור זה המושך אליו יודעי סוד רבים לחופשה מושלמת. 

 

 

העיר הכי חכמה בארץ

אם הייתה תחרות חכמה בין הערים, כנראה שרחובות הייתה זוכה במקום הראשון, בעיקר בזכות מכון וייצמן הממוקם בשטחה. בנוסף  יש בעיר מוזיאון למדע ואמנות ומוסדות מדעיים אחרים שהוקמו בה, מוזיאונים שונים, מרכז פרדסנות פתוח למבקרים ומתאים ליחידים או לקבוצות ועוד. בנוסף, מדובר בעיר ותיקה בעלת היסטוריה מכובדת  וניתן לראות בה מבנים היסטורים רבים. מי שמתעניין בתחומים אלה יכול לשכור אופניים ולערוך סיור עצמאי בעיר, על שטח לא גדול ומישורי, שנוח מאוד לנסוע בו באופניים.

 

 

האווירה המיוחדת


מלבד האווירה האינטיליגנטית ששורה בהכרח על כל מי שמגיע לרחובות, מיקומה העירוני מחד והכפרי מאידך של העיר מעניק לה נופך מיוחד שאין להרבה מקומות בארץ. רחובות מוקפת פרדסים ושטחים ירוקים, זכר למה שהיה כאן פעם, ועדיין קרובה לערים נוספות כמו נס ציונה, ראשון ואפילו תל אביב במרחק נסיעה קצר. חוף הים התיכון קרוב מאוד גם הוא ומזמין אליו מתרחצים בקיץ ומטיילים רבים בכל עונות השנה, שלפעמים אפילו טובלים במים הקרים באומץ רב. הקצב של רחובות הוא איטי יותר, נינוח יותר ורגוע יותר מזה של ערים אחרות, והיא אידיאלית לחופשה נעימה בארץ, אפילו בלי סיבה מיוחדת, לכל מי שצריך לנוח ולמלא מצברים.

 

 

איפה ישנים ברחובות?

למצוא מלון ברחובות עצמה זה לא קל, ויש בעיר 3-4 מלונות בלבד, אולם בקרבת העיר מצויים פתרונות לינה ואירוח מעולים, כמו "הפינה של מיכל", המציעים אירוח ברמה גבוהה, באווירה מיוחדת ואינטימית, בלב שטח כפרי, עם כל היתרונות של הקרבה לעיר. לאווירה הטבעית הכפרית במקומות אלה אין תחליף והיא מתכון בטוח לחופשה רגועה ומושלמת, ליחידים, לזוגות או למשפחה פעילה וסקרנית.

 

בית מלון ברחובות | הפינה של מיכל

 

השאירו פרטיכם כאן וניצור עמכם קשר בהקדם!